Dolnoslaskie Stowarzyszenie Rozwoju Zeglarstwa
 
kursy 2010
Jesteśmy organizacją pozarządową (non-profit) założoną przez żeglarzy-przyjaciół znających się od wielu lat. Działamy profesjonalnie już ponad 30 lat. Dla nas żeglarstwo jest pasją i patentem na ciekawe życie. Po prostu je lubimy :-) I mamy nadzieję, że Ty także złapiesz z nami tego bakcyla, bo naszym zdaniem, żeglować może każdy. Jesteśmy licencjonowanymi instruktorami PZŻ, szkolimy i egzaminujemy na profesjonalnej przystani we Wrocławiu, prowadzimy kursy żeglarskie, motorowodne i instruktorskie.
Zapraszamy na nasze strony (a na facebooku znajdziesz nasze aktualności)...i chwyć wiatr w żagle!

Nasze kursy i egzaminy żeglarskie, motorowodne i instruktorskie w sezonie 2020:

Nasze najbliższe kursy żeglarskie i motorowodne (organizujemy je na wiosnę, lato i jesienią):

  jesienny (IX-X) żeglarski kurs weekendowy na patent żeglarza jachtowego nad Odrą 2020, zakończony egzaminem. Spotkanie organizacyjne 10 września (jeśli nie możesz być, zadzwoń)
  uruchamiane co chwilę weekendowe kursy motorowodne na patent sternika motorowodnego nad Odrą 2020, zakończone egzaminem (zadzwoń, dopasujemy termin). Najbliższy rozpoczyna się 11 września (spotkanie organizacyjne)

Kolejne kursy i szkolenia żeglarskie & motorowodne w 2021 (informacje wkrótce). Organizujemy także inne kursy i szkolenia (zadzwoń/napisz do nas :-)

Kursy instruktorskie 2020:

  kurs na stopień Nauczyciela Żeglarstwa PZŻ 2020 i Instruktora Żeglarstwa PZŻ.

Indywidualne i dla firm:

  indywidualne zajęcia dokształcające (przypominające) dla osób posiadających patent lub dla osób, które chcą podejść do egzaminu na dany patent (cały rok). Zajęcia żeglarskie i motorowodne w załogach do 4 osób (weekendowe i także w ciągu tygodnia - dopasujemy się do Twojego kalendarza)
  szkolenia i imprezy dla firm (cały rok)

Zajrzyj także na naszą stronę na facebooku :-)